Kontakt tel.: 575 001 121,   58 55 55 110   Sopot, ul. Haffnera 6 lok.1.10 (Krzywy domek)

O NAS

W naszym gabinecie stawiamy na zaufanie i skuteczną komunikację, ponieważ zrozumienie potrzeb pacjenta, a następnie przedstawienie pacjentowi możliwości leczniczych, leży u podstaw każdego skutecznego leczenia. Staramy się, by wizyta stomatologiczna odbyła się w jak najbardziej komfortowych i wolnych od strachu warunkach, każdego pacjenta traktując indywidualnie.

Nasze leczenie opieramy o rzetelną diagnostykę, z użyciem nowoczesnego sprzętu stomatologicznego. Pracujemy na nowych fotelach renomowanych producentów tak, by zapewnić pacjentowi maksymalny komfort przy leczeniu, a sobie najlepszą ergonomię pracy.

  • Badania rentgenowskie wykonywane są w sposób możliwie najmniej inwazyjny ze względu na nowoczesny sprzęt do radiowizjografii.
  • Wszędzie tam, gdzie jest to potrzebne leczenie prowadzimy w powiększeniu pod mikroskopem.
  • Używamy materiałów i narzędzi jedynie najlepszych producentów uznanych marek ze Szwajcarii, Niemiec, czy Japonii.
  • Kompleksowe odbudowy protetyczne planujemy w artykulatorze z użyciem łuku twarzowego, co pozwala zaplanowanie odbudów o możliwie najtrwalszej funkcji.
  • Posiadamy wysokiej klasy fizjodyspenser, który pozwala nam sprawnie przeprowadzać zabiegi chirurgiczne w tym implantologiczne.
  • Zabiegi higienizacyjne przeprowadzamy z użyciem wysokiej jakości piaskarki stomatologicznej, co pozwala by zabiegi były przeprowadzane w jak największym komforcie dla pacjenta.

ŁUKASZ KLUK

lekarz dentysta

Ukończył wydział lekarsko-stomatologiczny Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie. Prowadzi kompleksowe leczenie poczynając od leczenia zachowawczego i endodontycznego w powiększeniu aż po rozległe odbudowy protetyczne i implantoprotetyczne i zabiegi z zakresu chirurgii stomatologicznej. Od początku swojej pracy zawodowej największy nacisk kładzie na leczenie chirurgiczne i protetyczne, wraz z leczeniem implantologicznym.Zajmuje się również leczeniem protetycznym pacjentów z zaburzonymi warunkami zwarciowymi.Uczestniczył w wielu kursach z zakresu chirurgii stomatologicznej, chirurgii implantologicznej, protetyki, implantoprotetyki i leczenia zaburzeń okluzji, gdzie uczył się od najlepszych wykładowców krajowych i zagranicznych. Regularnie poszerza swoją wiedzę i umiejętności uczestnicząc w kolejnych kursach zawodowych.Za podstawę skutecznego leczenia uważa dobrą komunikację z pacjentem, jasne przedstawienie możliwości leczenia, a finalnie precyzyjną pracę według sprawdzonych protokołów.W czasie wolnym zajmuje się lutnictwem budując gitary elektryczne, drobną stolarką i pracą w drewnie.

JOANNA KLUK

lekarz dentysta

Ukończyła wydział lekarsko-stomatologiczny Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie.Prowadzi kompleksowe leczenie poczynając od leczenia zachowawczego i endodontycznego w powiększeniu aż po rozległe odbudowy protetyczne.Od początku swojej pracy zawodowej największy nacisk kładzie na precyzyjne leczenie w powiększeniu pod mikroskopem oraz estetyczną odbudowę zębów.Zajmuje się również leczeniem protetycznym pacjentów z zaburzonymi warunkami zwarciowymi.Uczestniczyła w wielu kursach z zakresu endodoncji, protetyki, leczenia zaburzeń okluzji, jak i ortodoncji allignerowej (nakładkowej), gdzie uczyła się od najlepszych wykładowców krajowych i zagranicznych. Regularnie poszerza swoją wiedzę i umiejętności uczestnicząc w kolejnych kursach zawodowych.Największą satysfakcję ze swojej pracy czerpie z zadowolenia swoich pacjentów.W czasie wolnym zagłębia się w lekturze kryminałów, szkicuje i maluje obrazy olejne.